SWISS TITAN® INDUKČNÍ PÁNVE A HRNCE PŘÍMO od renomovaného výrobce SWISS DIAMOND ZA NEJLEPŠÍ CENY !!!

Poznejte švýcarskou kvalitu titanových pánví řady SWISS TITAN®, které vám přinášíme jako výhradní dovozce a distributor. Pánve SWISS TITAN® jsou především určeny pro ty, kteří chtějí dlouhodobě a bezpečně využívat nelepivé vlastnosti a výhody indukčních titanových pánví. 

Švýcarský nádobí SWISS TITAN® je nesrovnatelný kvalitou a nepřilnavosti s jinými titanovými pánvemi. Je vyroben ve Švýcarsku, má dlouhou trvanlivost, je vyráběn bez PFOA a obsahuje nelepivý titanový povrch, který umožňuje přípravu jídel i bez tuku.

Pokud vás fascinuje rychlost, jednoduchost, všestrannost a jedinečnost, tak jste na správném místě. Totiž jsou to atributy všech našich produktů, které vám představujeme.

Indukční titanové pánve SWISS TITAN® vám ušetří spoustu času, energie a peněz. Jsou vyráběny na dlouhou dobu a mají všechny vlastnosti, které dnešní hospodyňky ocení.

Ukážeme vám, jak v nich péct bez trouby za poloviční čas, bez míchání a bez tuku s nejjednodušším mytím.

Jste zastáncem snižování produkce odpadů? Díky našim indukčního pánvím SWISS TITAN® ve velké míře k tomuto přispějete, nakolik vám budou sloužit dlouhá léta. Meňme svět k lepšímu společně.

 

 

  • Pohodlné rukojeti se nepřehřívají na varné desce.
  • Všechny nádoby jsou vhodné i do trouby do 210 ° C jako pekáče na pečení včetně všech plastových úchytů a poklic.
  • Dokonale ploché dno pro rovnoměrné rozložení tepla zajišťuje rovnoměrné pečení.
  • Nádobí jsou všestranně využitelné, dokonce i na pečení bez trouby tam, kde trouba chybí.
  • Korpus pánví vyroben z litého hliníku se nikdy nezdeformuje.
  • Temperované skleněné poklice s nastavitelným ventilem pro rychlejší vaření a pečení zkracují dobu přípravy až o polovinu.
  • Vhodné pro všechny indukční, plynové a elektrické varné desky.
  • Dlouhodobé využívání výjimečných vlastností indukčních pánví Swiss Titan® zabezpečuje i tříletá záruka

Zatímco si váš soused teprve předehřívá svou troubu, vy už máte upečený perník nahoře na sporáku díky pánvím Swss Titan®!

Výroba pánví SWISS TITAN® se řídí 35-letými zkušenostmi a excelencí ve výrobě od roztavení a odlévání hliníkových těles až po aplikaci našeho titanového nelepivého povrchu.

Garantovaně nejlepší investice pro vás a vaši kuchyň!

 

Investice, která se vám vrátí za velmi krátkou dobu na úspoře !!! Tak neváhejte a vybírejte si z naší široké nabídky pro vás nejvhodnější rozměry.