Jak zaplatit?


Vyberte si způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Daný způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce. Může to být:

  1. platba vopred- na účet
  2. platba v hotovosti - na dobírku
  3. nákup na splátky přes Home Credit
  4. platba platební kartou

Platba předem převodem na účet prodávajícího


Cena za platbu převodem je: 0, - Kč. Platbu předem převodem na účet prodávajícího uskutečníte na základě pokynů, které obdržíte prostřednictvím e-mailu, obratem po objednání zboží. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky.

Bankovní spojení:

Název společnosti: Ego*line s.r.o.

FIO banka, a.s. číslo účtu : 2301975134/2010

SWIFT/ BIC: FIOZSKBAXXX             IBAN: SK73 8330 0000 0023 0197 5134

V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy, jinak bude objednávka stornována.

 

Platba za dobírku - platba v hotovosti kurýrovi při přebrání zboží


Cena za platbu v hotovosti - na dobírku: 100, - Kč. Pokud nechcete platit za zboží předem, úhradu uskutečníte v hotovosti při převzetí zboží přímo pracovníkovi kurýrní společnosti.

V případě platby v hotovosti nebo v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.

Platba přes splátky

Při tomto způsobu platby Vám nabízíme výhodné splácení přes společnost: Home Credit. Po odeslání objednávky Vás naše stránka automaticky přesměruje na stránky www.homecredit.cz, kde vyplníte formulář pro schválení úvěru. Na Váš email, který jste zadali při vytváření objednávky, Vám přijde potvrzení o schválení nebo zamítnutí úvěrové žádosti.

Upozornění, dodací lhůta na zboží začíná běžet dnem, kdy bude Vaše žádost schválena a obdržíme všechny potřebné dokumenty.

Co v případě nákupu ze zahraničí


Ti klienti, kteří by si chtěli zakoupit naše produkty z jiných zemí, si musí zvolit platbu předem převodem a připočítávají se jim přepravní náklady v závislosti na ceně objednávky. V případě objednávky do 3300, - Kč je příplatek 300, - Kč a v případě objednávky nad 3300, - Kč je příplatek 470, - Kč.

Platba platební kartou

Poskytovatelem platební brány je ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontakt:

       ComGate Payments, a.s.
       Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel: +420 228 224 267

Systém Vás vyzve k zadání údajů o Vaší platební kartě na stránce platební brány ComGate:

Zadejte číslo platební karty (číslo najdete na přední části platební karty), zadejte platnost karty (Expires end - nachází se na přední straně karty pod číslem platební karty), poslední krok zadejte CVC / CVV kód, který najdete na zadní části platební karty.

Po vyplnění údajů je třeba kliknout na tlačítko Zaplatit a čekat dokud se proces platby nepřesměruje na stránku eshopu !! (Tento proces by neměl trvat více než 5 minut.)

Po pár sekundách Vám bude na mobilní telefon zaslána bezplatná SMS zpráva s 3D Secure kódem. Zároveň se zobrazí potvrzovací obrazovka k internetovému nákupu, do které vepíšete 3D Secure kód ze zaslané SMS zprávy.

K čemu slouží 3D Secure? Na ještě lepší zabezpečení vašich internetových plateb kartou u obchodníků, kteří toto zajištění v podobě SMS zpráv s jednorázovým kódem podporují.

UPOZORNĚNÍ !! V případě že platba v platební bráně selhala informuje Vás o tom přímo platební brána přesto budete přesměrováni zpět do e-shopu a objednávku budeme evidovat ve stavu neuhrazená. Pokud se tak stane, doporučujeme zopakovat objednávku znovu.

Jestliže byla objednávka úspěšně odeslána do systému, tak ji okamžitě evidujeme a zpracováváme.

Pokud jste zadali správný email, výpis objednávky Vám bude doručen na Váš zadaný email.

V případě, že Vám email nepřišel, kontaktujte nás prosím ZDE.

Věříme, že platba kartou bude pro Vás pohodlná a jednoduchá záležitost.