Jak zaplatit?


Vyberte si způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Daný způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce. Může to být:

  1. platba vopred- na účet
  2. platba v hotovosti - na dobírku
  3. platba platební kartou
     

Platba předem převodem na účet prodávajícího


Cena za platbu převodem je: 0, - Kč. Platbu předem převodem na účet prodávajícího uskutečníte na základě pokynů, které obdržíte prostřednictvím e-mailu, obratem po objednání zboží. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky.

Bankovní spojení:

FIO banka, a.s. číslo účtu :2301975134/2010

V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy, jinak bude objednávka stornována.

 

Platba za dobírku - platba v hotovosti kurýrovi při přebrání zboží


Cena za platbu v hotovosti - na dobírku: 100, - Kč. Pokud nechcete platit za zboží předem, úhradu uskutečníte v hotovosti při převzetí zboží přímo pracovníkovi kurýrní společnosti.

V případě platby v hotovosti nebo v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.

Co v případě nákupu ze zahraničí


Ti klienti, kteří by si chtěli zakoupit naše produkty z jiných zemí, si musí zvolit platbu předem převodem a připočítávají se jim přepravní náklady v závislosti na ceně objednávky. V případě objednávky do 3300, - Kč je příplatek 260, - Kč a v případě objednávky nad 3300, - Kč je příplatek 470, - Kč.

Platba platební kartou

Poskytovatelem platební brány je ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontakt:

       ComGate Payments, a.s.
       Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel: +420 228 224 267

Systém Vás vyzve k zadání údajů o Vaší platební kartě na stránce platební brány ComGate:

Zadejte číslo platební karty (číslo najdete na přední části platební karty), zadejte platnost karty (Expires end - nachází se na přední straně karty pod číslem platební karty), poslední krok zadejte CVC / CVV kód, který najdete na zadní části platební karty.

Po vyplnění údajů je třeba kliknout na tlačítko Zaplatit a čekat dokud se proces platby nepřesměruje na stránku eshopu !! (Tento proces by neměl trvat více než 5 minut.)

Po pár sekundách Vám bude na mobilní telefon zaslána bezplatná SMS zpráva s 3D Secure kódem. Zároveň se zobrazí potvrzovací obrazovka k internetovému nákupu, do které vepíšete 3D Secure kód ze zaslané SMS zprávy.

K čemu slouží 3D Secure? Na ještě lepší zabezpečení vašich internetových plateb kartou u obchodníků, kteří toto zajištění v podobě SMS zpráv s jednorázovým kódem podporují.

UPOZORNĚNÍ !! V případě že platba v platební bráně selhala informuje Vás o tom přímo platební brána přesto budete přesměrováni zpět do e-shopu a objednávku budeme evidovat ve stavu neuhrazená. Pokud se tak stane, doporučujeme zopakovat objednávku znovu.

Jestliže byla objednávka úspěšně odeslána do systému, tak ji okamžitě evidujeme a zpracováváme.

Pokud jste zadali správný email, výpis objednávky Vám bude doručen na Váš zadaný email.

V případě, že Vám email nepřišel, kontaktujte nás prosím ZDE.

Věříme, že platba kartou bude pro Vás pohodlná a jednoduchá záležitost.

|