Topinkovač, který se stane klenotem vaší kuchyně. Masivní a robustní, jeho tělo se nepřehřívá i když má skleněné stěny, což přináší maximální jistotu.

Opečte si topinky přesně tak, jak je máte nejraději. Celý průběh opékání krásně můžete sledovat přes prosklené stěny. Topinky budou opečené dokřupava, ale zevnitř jsou měkké, čili se nevysušují.

Industriální vzhled v kombinaci s materiálem, který evokuje luxus řadí tento topinkovač mezi NEJKRÁSNĚJŠÍ NA TRHU! Není fotky, která by dokázala předat jeho skutečnou krásu.

První průhledný topinkovač na světě, který velmi rychle peče topinky přesně tak, jak je máte nejraději. Dokonale navržený design oslní svou krásou nejen svého majitele, ale každého, kdo vstoupí do vaší kuchyně. Každý detail odráží kvalitu. Tento topinkovač je takový krásný a dokonalý, že neexistuje žádná fotografie nebo video, které by zprostředkovaly jeho skutečnou krásu.

Topinkovače se staly velmi praktickými a oblíbenými i v moderních kuchyních. Můžete si vybrat ze široké nabídky topinkovačů na trhu podle požadované velikosti, barvy nebo technického vývoje. Mohli bychom říci, že od jeho vzhledu a tvaru nelze čekat nic nového, ale opak je pravdou.

Topinkovač Vision je první model od společnosti Magimix, který má průhledné stěny a extra rychlý systém pečení, který peče až o 20 % rychleji než ostatní. Pečení chleba je možné pozorovat přes sklo, čímž se zabrání možnému spálení či nadměrnému propečení. Mezi další výhody topinkovače Vision patří rozmrazování a opékání různých druhů pečiva. Kromě tradičního sendvičového chleba můžete použít topinkovač Vision na pečení nebo rozmrazení: baget, croissantů, rohlíků, briošek, oplatek, čajových sušenek nebo vdolečků.

Kvalita produktu zaručuje dlouhou životnost. Topinkovač je vybaven tlačítky na přesné načasování ohřevu, opékání a rozmrazení. Podnos na drobky je velmi praktický a dá se snadno vytáhnout, aby se vyprázdnil jeho obsah.

Topinkovač Vision, stejně jako ostatní výrobky Magimix®, je navržen tak, aby vaření bylo nejen zábavnější, ale i jednodušší.

K dalším přednostem topinkovače Vision patří:

  • možnost rozmrazování
  • opékání velkých krajíců chleba, resp. více menších krajíců najednou
  • opékání všech druhů pečiva - jednostranné opékání
  • funkce rozmrazování a opékání současně
  • funkce ohřívání pečiva
  • funkce okamžitého vysunutí pečiva z topinkovače
  • přesné načasování ohřevu
  • zásobník na drobky
  • snadné čištění