Kuchyňský robot MAGIMIX® Mini Plus

Nabízíme kuchyňské roboty, které splní všechny vaše očekávání. Kuchyňský robot MAGIMIX® Mini Plus je nejlepší volbou! Presvedčte se o tom na vlastní oči. Je krásný, silný, spolehlivý a všestranný. Vzhledem k jeho rozměrům a kapacitě je určen do menších domácností.

NAKUPUJTE ZODPOVĚDNĚ, NAKUPUJTE NA DLOUHOU DOBU.

Podle renomované anglické společnosti zabývající se testováním, získal Magimix 5200XL ocenění nejlepší kuchyňský robot roku 2020. Originální článek si můžete přečíst ZDE.

Značka kuchyňských robotů MAGIMIX® patří mezi nejkvalitnější a nejspolehlivější, o čemž svědčí i 30 letá záruka na motor, který je indukční. Výrobce klade vysoký důraz na kvalitu materiálu, proto jsou mísy vyrobeny ze speciálního plastu Tritan®, který snese extrémní zátěže (i fyzické, i tepelné) a je bez BPA, což znamená, že odpovídá nejvyšším kritériím bezpečnosti zdraví. Jde o originální francouzský výrobek vyráběný v Burgundii s bohatou zkušeností a 50-letou výrobou, který vám dodá JISTOTU a BEZPEČÍ. Na trhu již dostupný od roku 1971.

 

Multifunkční kuchyňské roboty MAGIMIX®Mini Plus dodáváme na český trh ve třech alternativách.

 

 

Jde o kuchyňské roboty, které vám jednoduše pomohou zbavit se namáhavých úkonů ve vaší kuchyni. Během pár vteřin zamíchá těsto, nasekáte křen bez jakéhokoli odpadu a pláče, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, odšťavníte rybíz či citrusy a protlačíte vařenou zeleninu nebo dokonce si vyhotovíte hranolky, kostky, zda spirály ze zeleniny a ovoce.

Díky extrémně silnému výkonu 400 W, dokáže kuchyňský robot stejně kvalitně zpracovat jako maximální, tak i minimální množství surovin. Dokonale vypracuje šní z jednoho bílku, ale i namele 0,5 kg masa, zda vypracuje 0,5 kg těsta.

 

 

  • Díky třem tlačídkam má jednoduché ovládání.
  • Speciální nože mixéru jsou vyrobeny z profesionálního nerezu Sabatier® se Samoostřicí efektem. Snadno se vybírají, co v značné míře usnadňuje mytí a vyprazdňování nádoby.
  • Dvě pracovní mísy různých velikostí 1,7 l a 0,5 l zajišťují plynulé používání bez nutnosti ustavičného mytí.
  • Dvojitý bezpečnostní mechanismus zajišťuje maximální ochranu.
  • Jedinečný indukční motor s přímým pohonem s 30 letou zárukou si poradí s minimálním ale i maximálním množstvím surovin. Stejně dokonale vypracuje pěnu jako z jednoho bílku, tak i 0,5 kg těsta.

Usnadněte si svůj život, používejte Magimix®Mini Plus.