Kuchyňské roboty MAGIMIX®

Přinášíme vám kuchyňské roboty, které splní všechny očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Kuchyňské roboty Magimix jsou nejlepší volbou! Přesvědčte se na vlastní oči. Jsou krásné, silné, spolehlivé a všestranné. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější variantu.

Magimix® je světoznámá značka, kterou lidé znají zejména díky kuchyňským robotům, které vyrábí a inovuje již od roku 1971.Jde o značku, která vám GARANTUJE originalitu a pravost každého přístroje vyráběného a sestaveného přimo ve Francii.

Magimix® vynalezl kuchyňský robot pro domácnosti před 50ti lety ve Burguňsku, oblasti známé svoji gastronomií.

 

NAKUPUJTE zodpovědně, NAKUPUJTE NA DLOUHOU DOBU.

Podle renomované anglické společnosti zabývající se testováním, získal Magimix 5200XL ocenění nejlepší kuchyňský robot roku 2020. Originální článek si můžete přečíst ZDE.

Výrobky Magimix® jsou navrženy tak, aby usnadnily život každého kuchaře. Většina z nich má kořeny v profesionálních výrobcích pro komerční použití.

Z tohoto důvodu patří mezi nejspolehlivější kuchyňské roboty, které Vám vydrží více desetiletí.

Všechny výrobky značky Magimix® spojují tradice vaření s moderní technologií a jsou podporovány silnými domácími zárukami a pozáručním servisem.

Díky inovacím Magimixu® se dají i ty nejnáročnější úkoly provést rychle, snadno a tiše.

Multifunkční kuchyňské roboty MAGIMIX® dodáváme na český trh ve čtyřech alternativách.

 


Jde o kuchyňské roboty, které vám jednoduše pomohou zbavit se namáhavých úkonů ve vaší kuchyni. Během pár vteřin zamíchá těsto, nasekáte křen bez jakéhokoli odpadu a pláče, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, odšťavníte rybíz či citrusy a protlačíte vařenou zeleninu nebo dokonce si vyhotovíte hranolky, kostky, zda spirály ze zeleniny a ovoce.

Na základě nároků na kapacitu a rozměry si každý umí vybrat pro sebe vhodnou velikost a výbavu. Magimix® 5200XL vyhovuje větším domácnostem, dokud Magimix® 4200XL středně velkým a Magimix® 3200XL vyhledávají 3 členné domácnosti se středně velkými kuchyněmi. Magimix® Mini Plus pro svou spratnosť upřednostňují malé domácnosti.

Usnadněte si svůj život, používejte Magimix®.

  • Díky třem tlačídkam má jednoduché ovládání.
  • Díky XL otvoru na víku můžete vkládat suroviny iv celosti vertikálně či horizontálně.
  • Speciální nože mixéru jsou vyrobeny z profesionálního nerezu Sabatier® se Samoostřicí efektem. Snadno se vybírají, co v značné míře usnadňuje mytí a vyprazdňování nádoby.
  • Tři pracovní mísy různých velikostí zajišťují plynulé používání bez nutnosti ustavičného mytí.
  • Trojitý bezpečnostní mechanismus zajišťuje maximální ochranu.
  • Jedinečný indukční motor s přímým pohonem s 30 letou zárukou si poradí s minimálním ale i maximálním množstvím surovin. Stejně dokonale vypracuje pěnu jako z jednoho bílku, tak i těsto z 1kg mouky.