Kuchyňský robot MAGIMIX® 5200XL 

Nabízíme kuchyňské roboty, které splní všechny vaše očekávání. Kuchyňský robot MAGIMIX®5200 XL je nejlepší volbou! Presvedčte se o tom na vlastní oči. Je krásný, silný, spolehlivý a všestranný. Vzhledem k jeho rozměrům a kapacitě je určen spíše do větších domácností.

NAKUPUJTE ZODPOVĚDNĚ, NAKUPUJTE NA DLOUHOU DOBU.

Podle renomované anglické společnosti zabývající se testováním, získal Magimix 5200XL ocenění nejlepší kuchyňský robot roku 2020. Originální článek si můžete přečíst ZDE.

Značka kuchyňských robotů MAGIMIX® patří mezi nejkvalitnější a nejspolehlivější, o čemž svědčí i 30 letá záruka na motor, který je indukční. Výrobce klade vysoký důraz na kvalitu materiálu, proto jsou mísy vyrobeny ze speciálního plastu Tritan®, který snese extrémní zátěže (i fyzické, i tepelné) a je bez BPA, což znamená, že odpovídá nejvyšším kritériím bezpečnosti zdraví. Jde o originální francouzský výrobek vyráběný v Burgundii s bohatou zkušeností a 50-letou výrobou, který vám dodá JISTOTU a BEZPEČÍ. Na trhu již dostupný od roku 1971.

 

Multifunkční kuchyňské roboty MAGIMIX®5200XL dodáváme na CZ trh ve třech alternativách.

 

Jde o kuchyňské roboty, které vám jednoduše pomohou zbavit se namáhavých úkonů ve vaší kuchyni. Během pár vteřin zamíchá těsto, nasekáte křen bez jakéhokoli odpadu a pláče, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, odšťavníte rybíz či citrusy a protlačíte vařenou zeleninu nebo dokonce si vyhotovíte hranolky, kostky, zda spirály ze zeleniny a ovoce.

Díky extrémně silnému výkonu 1100 W, dokáže kuchyňský robot stejně kvalitně zpracovat jako maximální, tak i minimální množství surovin. Dokonale vypracuje šní z jednoho bílku, ale i namele 1 kg masa, zda vypracuje 1,5 kg těsta.

 

 

  • Díky třem tlačídkam má jednoduché ovládání.
  • Díky XL otvoru na víku můžete vkládat suroviny iv celosti vertikálně či horizontálně.
  • Speciální nože mixéru jsou vyrobeny z profesionálního nerezu Sabatier® se Samoostřicí efektem. Snadno se vybírají, co v značné míře usnadňuje mytí a vyprazdňování nádoby.
  • Tři pracovní mísy různých velikostí 3,6 l, 2,6 l a 1,2 l zajišťují plynulé používání bez nutnosti ustavičného mytí.
  • Trojitý bezpečnostní mechanismus zajišťuje maximální ochranu.
  • Jedinečný indukční motor s přímým pohonem s 30 letou zárukou si poradí s minimálním ale i maximálním množstvím surovin. Stejně dokonale vypracuje pěnu jako z jednoho bílku, tak i těsto z 1kg mouky.

 

Součástí výbav vyšších od základní je šikovný odšťavovač, který dokáže odšťavnit nejen tvrdé plody, ale také měkké, či zralé plody. Dokonce i takové, které mají drobné jadérka a běžné odšťavňovače si s nimi nedokáží poradit (maliny, jahody, rybíz, hrozny atd). S lehkostí si poradí i s listovou zeleninou.
Umíte si vybrat jaké odšťavňování chcete, čiré nebo husté tzv. smoothie.
Díky speciálně vytvarované stěrce jedním pohybem vyčistíte sítko a můžete pokračovat v odšťavňování. Po odšťavňování stačí zařízení jen propláchnout.

Jednodušší to už skutečně nejde! ÚŽASNÉ !!!

Usnadněte si svůj život, používejte Magimix®5200XL.