Kuchyňský robot MAGIMIX® 4200XL 

Využijte fantastické nabídky na kuchyňské roboty Magimix 4200XL, které NYNÍ získáte s ještě větším množstvím dárků!

Nabízíme kuchyňské roboty, které splní všechny vaše očekávání. Kuchyňský robot MAGIMIX®4200 XL je nejlepší volbou! Presvedčte se o tom na vlastní oči. Je krásný, silný, spolehlivý a všestranný. Vzhledem k jeho rozměrům a kapacitě je určen do čtyřčlenných domácností.

NAKUPUJTE ZODPOVĚDNĚ, NAKUPUJTE NA DLOUHOU DOBU.

Podle renomované anglické společnosti zabývající se testováním, získal Magimix 5200XL ocenění nejlepší kuchyňský robot roku 2020. Originální článek si můžete přečíst ZDE.

Značka kuchyňských robotů MAGIMIX® patří mezi nejkvalitnější a nejspolehlivější, o čemž svědčí i 30 letá záruka na motor, který je indukční. Výrobce klade vysoký důraz na kvalitu materiálu, proto jsou mísy vyrobeny ze speciálního plastu Tritan®, který snese extrémní zátěže (i fyzické, i tepelné) a je bez BPA, což znamená, že odpovídá nejvyšším kritériím bezpečnosti zdraví. Jde o originální francouzský výrobek vyráběný v Burgundii s bohatou zkušeností a 50-letou výrobou, který vám dodá JISTOTU a BEZPEČÍ. Na trhu již dostupný od roku 1971.

 

Multifunkční kuchyňské roboty MAGIMIX®4200XL dodáváme na CZ trh ve třech alternativách.

Jde o kuchyňské roboty, které vám jednoduše pomohou zbavit se namáhavých úkonů ve vaší kuchyni. Během pár vteřin zamíchá těsto, nasekáte křen bez jakéhokoli odpadu a pláče, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, odšťavníte rybíz či citrusy a protlačíte vařenou zeleninu nebo dokonce si vyhotovíte hranolky, kostky, zda spirály ze zeleniny a ovoce.

Díky extrémně silnému výkonu 950 W, dokáže kuchyňský robot stejně kvalitně zpracovat jako maximální, tak i minimální množství surovin. Dokonale vypracuje šní z jednoho bílku, ale i namele 0,5 kg masa, zda vypracuje 1 kg těsta.

  • Vďaka trom tlačídkam má jednoduché ovládanie.
  • Vďaka XL otvoru na veku môžete vkladať suroviny aj v celosti vertikálne, či horizontálne.
  • Špeciálne nože mixéra sú vyrobené z profesionálneho nerezu Sabatier® so samobrúsiacim efektom. Ľahko sa vyberajú, čo v značnej miere uľahčuje umývanie a vyprázdňovanie nádoby.
  • Tri pracovné misy rôznych veľkostí 3 l, 2,6 l a 1,2 l zabezpečujú plynulé používanie bez nutnosti ustavičného umývania.
  • Trojitý bezpečnostný mechanizmus zabezpečuje maximálnu ochranu.
  • Jedinečný indukčný motor s priamim pohonom s 30 ročnou zárukou si poradí s minimálnym ale aj maximálnym množstvom surovín. Rovnako dokonale vypracuje penu ako z jedného bielka, tak aj 1 kg cesta.

 

Součástí výbav vyšších od základní je šikovný odšťavovač, který dokáže odšťavnit nejen tvrdé plody, ale také měkké, či zralé plody. Dokonce i takové, které mají drobné jadérka a běžné odšťavňovače si s nimi nedokáží poradit (maliny, jahody, rybíz, hrozny atd). S lehkostí si poradí i s listovou zeleninou.
Umíte si vybrat jaké odšťavňování chcete, čiré nebo husté tzv. smoothie.
Díky speciálně vytvarované stěrce jedním pohybem vyčistíte sítko a můžete pokračovat v odšťavňování. Po odšťavňování stačí zařízení jen propláchnout.

Jednodušší to už skutečně nejde! ÚŽASNÉ !!!

Usnadněte si svůj život, používejte Magimix®4200XL.