Jsme specialisté na RONIC®. Proto zde najdete nejširší výběr kuchyňských robotů od této francouzské značky, jakož i všechny potřebné díly a doplňky.

Nakolik byla před dvěma lety ukončena výroba kuchyňských robotů RONIC, místo nich je nový kuchyňský robot Magimix.

Roboty RONIC jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním vypínačem, který zajišťuje bezpečný provoz. Velkou výhodou jsou: nakloněná základna, nůž se třemi rovinami řezu a kónické dno mísy, které zajišťují dokonalé míchání, sekání, šlehání, hnětení apod.

Právě díky těmto třem patentem budete mít stejně kvalitně vypracované těsto v Ronicu za 30 sekund, jako kdyby jste ho ručně mísily 15 minut.

Díky jedinečnému konstrukčnímu řešení RONIC se Vám nikdy nestane, že by Vám zůstalo v míse pod nožem něco nezpracované.

S Ronic® sérotypům se manipuluje mimořádně snadno, protože 90% operací se provádí s jednou velkou čepelí. Ať už je to mletí máku, hnětení těsta nebo dokonce mletí masa. Doporučují ho i desetitisíce spokojených Slovenské zákazníky!

Ronic® zvládne stejně snadno zpracovat jako větší, tak i minimální množství surovin. Ať už je to 1,2 kg uhnětena těstovin, 1 kg mletého masa nebo 1 kousek stroužku česneku nebo snítka petrželky

Ronic® je vždy připraven k okamžitému použití, protože nevyžaduje žádnou montáž a je tak užitečný, že ho z kuchyňské linky nikdy nesložíte.

Vítejte v našem internetovém obchodě určeném nejen pro hobby kuchaře, ale pro všechny, kteří mají rádi svou kuchyni a záleží jim na tom, jaké profesionální zařízení v kuchyni každý den používají. Ano, dá se pracovat s jakýmkoliv kuchyňským pomocníkem, vyžaduje to však hodně trpělivosti a zkušeností. Mnohem rychlejší a bezpečnější je používat spolehlivé pomůcky, které vám usnadní práci.

Zejména pokud splňují požadavky zdravé výživy, mají několik kvalitních světových patentů a v neposlední řadě je lze získat i za rozumnou cenu prostřednictvím našeho internetového obchodu. Takže už opravdu neexistují žádné výmluvy, proč bychom neměli být schopni vařit s radostí!