Jsme specialisté na RONIC®. Proto zde najdete nejširší výběr kuchyňských robotů od této francouzské značky, jakož i všechny potřebné díly a doplňky.

Roboty RONIC jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním vypínačem, který zajišťuje bezpečný provoz. Velkou výhodou jsou: nakloněná základna, nůž se třemi rovinami řezu a kónické dno mísy, které zajišťují dokonalé míchání, sekání, šlehání, hnětení apod.

Právě díky těmto třem patentem budete mít stejně kvalitně vypracované těsto v Ronicu za 30 sekund, jako kdyby jste ho ručně mísily 15 minut.

Díky jedinečnému konstrukčnímu řešení RONIC se Vám nikdy nestane, že by Vám zůstalo v míse pod nožem něco nezpracované.

S Ronic® sérotypům se manipuluje mimořádně snadno, protože 90% operací se provádí s jednou velkou čepelí. Ať už je to mletí máku, hnětení těsta nebo dokonce mletí masa. Doporučují ho i desetitisíce spokojených Slovenské zákazníky!

Ronic® zvládne stejně snadno zpracovat jako větší, tak i minimální množství surovin. Ať už je to 1,2 kg uhnětena těstovin, 1 kg mletého masa nebo 1 kousek stroužku česneku nebo snítka petrželky

Ronic® je vždy připraven k okamžitému použití, protože nevyžaduje žádnou montáž a je tak užitečný, že ho z kuchyňské linky nikdy nesložíte.

Vítejte v našem internetovém obchodě určeném nejen pro hobby kuchaře, ale pro všechny, kteří mají rádi svou kuchyni a záleží jim na tom, jaké profesionální zařízení v kuchyni každý den používají. Ano, dá se pracovat s jakýmkoliv kuchyňským pomocníkem, vyžaduje to však hodně trpělivosti a zkušeností. Mnohem rychlejší a bezpečnější je používat spolehlivé pomůcky, které vám usnadní práci.

Zejména pokud splňují požadavky zdravé výživy, mají několik kvalitních světových patentů a v neposlední řadě je lze získat i za rozumnou cenu prostřednictvím našeho internetového obchodu. Takže už opravdu neexistují žádné výmluvy, proč bychom neměli být schopni vařit s radostí!

|