Proč má jedna nádoba černý a druhá stříbrný spodek?

Může se stát, že jste si objednali sadu pánví Swiss Titan a zjistili jste po vybalení, že nádoby nemají stejný spodek. Ujišťujeme Vás o tom, že nádoby jsou stejné kvalitou i původem, pouze výrobce přechází z výroby pánví s černým spodkem na výrobu pánví se stříbrným spodkem. Je to jen otázkou designu.

Věříme, že tato drobná odchylka vám nebude překážet a jsme si jistý, že oba typy budete s radostí používat a stanou se vašimi neoddělitelnými pomocníky.


Je tlakový hrnec dostatečně bezpečný?

Ano. Korpus nádoby je masivní, 9 mm tlustý litý SILUMIN, což zajišťuje stálost tvaru nádoby i při vysokém tlaku, na což výrobce poskytuje nadstandardní až 20 letou záruku.

Náš tlakový hrnec je opatřen několika bezpečnostními prvky.

  1. Bezpečný uzavírací systém na poklici jednou rukou.
  2. Pracovní ventil s možností nastavení síly vaření ve dvou stupních I. nebo II.
  3. Bezpečnostní ventil na okraji pokličky- zabraňuje přetlakování hrnce a slouží k vypuštění nadměrného tlaku.
  4. Bezpečnostní kontrolka, která svítí, je nemožné sejmout pokličku z hrnce, pokud je tlak v hrnci příliš vysoký. Kontrolka se vypne, pouze pokud tlak v hrnci klesl a může se bezpečně otevřít. Zamezuje možnému opaření při nepozorné manipulaci s hrncem.
  5. Povrch hrnce je opatřen antibakteriální úpravou Lotan, která zamezuje výskytu a množení bakterií v jídlech.


Nemůže mi Váš tlakový hrnec vybuchnout?

Ne, v žádném případě. Je to nejbezpečnější tlakový hrnec, který je tak konstruován, že při správném uzavření systémem jedné ruky se ocelové čelisti zachytí o masivní okraj hrnce, což vylučuje možnost jakéhokoliv uvolnění poklice z nádoby.


Je možné smažit ve vaších pánvicích i bez tuku?

Takto vypadá rozdíl mezi smažených na naší titanové pánvi oproti běžné teflonové pánvi.
🥦žádný použitý olej
🥦žádné připáleniny
🥦snadné čištění
Swiss Titan vaří zdravě a rychle.

Proč právě výbava MAGIMIX 5200 XL Premium PLUS?

ZKRÁTKA ZDE BUDETE MÍT SKUTEČNĚ VŠE V JEDNOM a zabere vám na kuchyňské lince jen 20 x 30 cm.

KONEČNĚ KUCHYŇSKÝ ROBOT, KTERÝ UDĚLÁ VŠE ZA VÁS

S naším robotem během pár sekund zamícháte těsto, vyšleháte bílky, nasekáte křen bez jakéhokoliv odpadu či pláče, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, odšťavníte rybíz či citrusy, případně bylinky, protlačíte vařenou zeleninu, namelete maso, ořechy, vyrobíte hranolky či zeleninové spirály.

Naše výbava MAGIMIX 5200 XL Premium PLUS obsahuje následující:
- 3 mísy, jejichž materiál neobsahuje toxickou látku BPA, která se běžně nachází v plastech
- Víko se dvěma otvory a dvěma tlačka (možnost vkládání celého jablka, cibule, brambory, možnost vložit okurku, mrkev i po délce) umožňuje horizontální i vertikální krájení.
- 2 Přehledné odkládací boxy, které obsahují: 3 strouhače, 3 Plátkovače, 1 parmezánovač, 1 redukce na všechny planžety, 1 redukce k šlehací metle, šlehací metlu, plastový nůž, mini nůž, velký univerzální nůž, praktickou stěrku
- mixovací "Blender mix"
- Citrusovač se dvěma hlavicemi
- Odšťavovač a smoothiesovač
- Výrobník pyré
- hranolkovač a kockovač
- set na výroby 3 druhů zeleninových či ovocných spirál

A co dostanete od nás navíc? Je to profesionální péče, kterou vám nabízíme prostřednictvím naší 16-leté zkušenosti a mnoho skvělých video receptů na našem YouTube kanály, kde nepřetržitě přidáváme nové recepty: https://www.youtube.com/channel/UCUNQsGN1XiCXJQ3UB4UFHyg?sub_confirmation=1

U nás vztah s klientem po koupi nekončí ale právě tam začíná, protože nám záleží na vaší spokojenosti!


Z jakého materiálu jsou vyráběny mísy na kuchyňském robotu MAGIMIX?

Materiál, z něhož se vyrábějí mísy se jmenuje Tritan, který je maximálně odolný vysokým teplotním výkyvům a fyzickému zatížení, což znamená maximální bezpečí a trvanlivost.

V praxi to znamená, že přímo z hrnce můžete nalít do robota horké jídlo, pokud jej potřebujete zpracovat.

Dále tento materiál neobsahuje BPA, což pro uživatele opět znamená bezpečí a jistotu, že se mu do zpracovávaných pokrmů nedostanou žádné chemikálie.

Proč je lepší náš plast jako jakékoliv sklo? Protože je maximálně nárazuvzdorné, čímž vám odpadá problém řešit kupování náhradních dílů po krátkém čase.


V čem je kuchyňský robot MAGIMIX jiný ve srovnání s ostatními?

V první řadě je to motor.

Každému z nás je jasné, že motor je srdcem stroje a nejen jeho výkon ale i životnost záleží právě od něj. Proto vám nyní popíši většinu výhod našeho motoru:

- Indukční motor zajišťuje maximální výkon, tichý chod a bezporuchovost. Neobsahuje žádné destičky, kartáčky či ploténky jako běžně dostupné motory ale pouze svazek vodičů, kde se indukuje elektromagnetické pole, které dává našemu motoru jedinečnost a výjimečnost. Skutečně se na něm nemá co zkazit!
- Výrobce si z tohoto titulu dovoluje na něj poskytnout až 30-letou záruku
- Velmi důležitou zásadou je, že motor je celokovový a ne plastový, což také zajišťuje dlouhověkost oproti běžně dostupným motorem. Jeho masivní konstrukce vám zajistí stabilitu i při těch nejnáročnějších úkonech.
-Motor je hermeticky izolován chromniklovým pláštěm, který zabraňuje přetečení motoru tekutinou. Při indukčních motorech není vhodným řešením, aby byl kryt motoru s otvory, protože pokud proteče jakákoliv tekutina přes kryt do motoru, motor se může poškodit a zákazník ztrácí na něj záruku. Při našem kuchyňském robotu se to stát nemůže, avšak při nižších třídách a v případě konkurenčních výrobků je to obrovský nedostatek!
- Nezanedbatelným parametrem u motoru je jeho síla a výkon. V případě indukčního motoru je síla motoru mnohem vyšší ve srovnání se silou klasického motoru se stejným výkonem. Náš má výkon 1100 W.
- Otáčky indukčního motoru se přizpůsobují dané zátěži. Tedy kuchyňský robot s indukčním motorem bude pracovat na menších otáčkách ale s maximální silou.


Je MAGIMIX dostatečně bezpečný?

BEZPEČÍ NADEVŠE!

A nejen vaše ale i vašich ratolestí. Víte, že náš kuchyňský robot má až TROJITÝ BEZPEČNOSTNÍ MECHANISMUS? Vaše ruce jsou v absolutním bezpečí. Mísa musí být správně nasazena, víko správně nasazeno a velká tlačka vsunuta do XL otvoru po risku. Nemůže se stát, že by došlo ke spuštění motoru bez obsluhy kompetentní osobou.

Kuchyňský robot má váhu 8 kg, což zajišťuje stabilitu i při těch nejnáročnějších pracích. Mísy jsou vyrobeny z materiálu "TRITAN", který neobsahuje BPA a je maximálně odolný vysokému kolísání teplot a tlakem, či extrémním nárazům. Náš robot má velmi snadné ovládání. Jsou na něm pouze 3 knoflíky, s nimiž se velmi rychle spřátelíte. Všechny ostré předměty jsou uloženy v praktickém, průhledném odkládacím boxu. Plášť motoru je hermeticky uzavřen, což zajišťuje obrovskou ochranu proti zatečení motoru jakoukoliv tekutinou. Náš extrémně silný motor vám se stejnou lehkostí uhněte těsto z 1 kg mouky i naseká jeden stroužek česneku.


Umím připravit ovocné šťávy pomocí MAGIMIX?

Věděli jste, že s kuchyňským robotem Magimix dokážete zpracovat ovocné a zeleninové šťávy až na 4 způsoby?
✅- pomocí citrusovače odšťavníte všechny citrusové plody (má dvě různě velké hlavice)
✅- pomocí zařízení Blender mix rozmixujete měkké plody na krásnou krémovou konzistenci
✅- pomocí odšťavňovače odšťavníte všechny tvrdé plody
✅- pomocí odšťavňovače s přídavným zařízením odšťavníte i drobné ovoce a listovou zeleninu (síto Vám zachytí všechny drobné semínka a pecky)


Nejlepší kuchyňský robot let 2020 a 2021

Podle renomované anglické společnosti zabývající se testováním, získal Magimix 5200XL ocenění nejlepší kuchyňský robot let 2020 a 2021. Originální článek si můžete přečíst ZDE. 

Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější velikost.

|